Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HAKKIMIZDA

2004 yılında kurulan Penta Otomasyon ve Endüstriyel Ürünler Ltd. Şti., kısa sürede endüstriyel ölçüm ve kayıt ekipmanları konusunda sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Penta Otomasyon Kimdir?
Özellikle endüstriyel ölçüm ve kontrol ekipmanları konusunda uluslar arası pek çok öncü firmanın Türkiye distribütörlüğünü de yürüten Penta Otomasyon, yine bu sektörlerde verdiği mühendislik ve servis hizmetleri ile çözüm odaklı müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Penta Otomasyon Nerededir?
Kuruluşundan bu yana İstanbul Karaköy’de bulunan şirket merkezinde showroom’un yanı sıra, yetkili servis merkezi, kalibrasyon laboratuarları, eğitim ve seminer salonları ile satış sonrası destek merkezi  bulunmaktadır. Yine Penta Otomasyon bünyesinde yeralan ve her biri konusunda uzman mühendislerden oluşan Satış ve Proje Ekibi, bu merkezde yer almaktadır.

Nasıl Ulaşırım?
İstanbul merkezli çalışan şirketin ayrıca Türkiye’nin dörtbir yanında satış ve servis ağı bulunmaktadır. Halen İstanbul Tuzla ve Ankara’da kendi ofisleri ile hizmet veren firmanın ayrıca Türkiye’nin her yerinde yetkili bayileri bulunmaktadır.

Nasıl Destek Alırım?
Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda, çözüm için telefon yeterli değil dediğiniz her noktada, Penta Otomasyonun uzman satış ve destek ekibinden ziyaret talep ederek konunun yerinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bize info@pentaotomasyon.com.tr mail adresinden başvurmanız yeterli olacaktır. Yine size bir telefon kadar yakın olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

 
Web sitesi üzerinden ürünleri satın alabilir miyim?
Pentaotomasyon.com,  firmamızın kurumsal web sitesi olup ilgilendiğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi alarak gerek görmeniz halinde teklif istemenize imkan tanıyan bir altyapıya sahiptir. Online alışveriş için, yine firmamıza ait olan www.cihazmarket.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.